top of page

Iepazīsimies!

mans%20foto%20tuvs_edited.jpg

Elīna Stalaža

Uzņēmuma vadītāja - Personāla vadības biznesa partnere

Stratēģisks skats personāla vadības 'šaha laukumā' un neatlaidīgs darbs no plāna līdz rezultātam.


​Kādu ietekmi personāla vadība sniedz biznesa attīstībai? Savā pierdzes čemodānā esmu uzkrājusi vairāk kā 15 gadu pieredzi Personāla vadībā un esmu pārliecināta, ka ir ļoti būtiski šajos jautājumos strādāt stratēģiski, paredzot scenārijus plānam A, plānam B un pat plānam Z. No uzņēmuma resursu skatu punkta, tieši cilvēkresruss ir viens no visdārgākajiem un sensitīvākajiem resursiem jebkurā nozarē.

Ļaut uzņēmuma darbiniekiem vienkārši būt darbā un plūst pa pienākumiem pilno straumi ir gluži kā iegādāties dārgu, mūsdienīgu, inovatīvu iekārtu, taču pirms tās lietošanas neizlasīt lietošanas instrukciju, neiepazīstoties ar visām iekārtas priekšrocībām un spējām, tādējādi neizmantojot to efektīvi un pilnīgi, līdz ar to ieguldītie resursi neatmaksājas.

Pazīt savu komandu, rūpēties par darbiniekiekiem un ikdienas domāt par efektīvu savstarpējo sadarbību komandā- tas ir nepieciešams veiksmīgam uzņēmumam, lai spētu sasniegt labākos biznesa rezultātus.

Mēs esam šeit, lai palīdzētu - saprast HR prioritātes jūsu uzņēmumā, atrast labākos risinājumus, veidot savu sapņu komandu, veicināt darbinieku iesaistīšanos un labbūtību, kā arī atrast kompromisu starp vēlmēm un iespējām.

Tāpat esmu pārliecināta, ka pamats veiksmīgai savstarpējai sadarbībai jebkurā darba vietā un vidē ir īstie darbinieki īstajās amatu pozīcijās, tāpēc papildus darbam ar uzņēmumiem, palīdzam topošajiem un esošajiem profesionāļiem karjeras attīstības konsultācijās, atbalstot un pilnveidojot katra individuālo izaugsmes ceļu.

Black+color icon logo_edited.jpg

Marta Ortega de los Rejesa

Personību izaugsmes un komandu saderības eksperte

Īstie jautājumi, prasme meklēt risinājumus un klausīties palīdz rast atbildes un efektīvas idejas produktīvam darbam.

​​Kāda ir cilvēku sinerģijas nozīme darba vidē?: Sinerģijai starp cilvēkiem ir būtiska ietekme jebkurā jomā. Cik tā ir kvalitatīva, noteiktā vidē parāda arī jaudu kādā veidā tiek sasniegti izvirzītie mērķi un panākts rezultāts. Sinerģijas spēku es asociēju ar bišu stropu, vai skudru pūzni, kur katram no dalībniekiem ir gan sava funkcija, gan loma, gan pienesuma daļa un nozīme kopējam labumam. Sinerģijas spēks un tā kvalitāte tiešā un netiešā veidā ietekmē kopīgi nospraustos mērķus, kā arī to sasnieģanas ātrumu un efektivitāti. Jo profesionālāks ir ikkatrs no komandas dalībniekiem, jo veiksmīgāk ik viens apzinās savu nozīmi un lomu kopējo mērķu sasniegšanā, jo kvalitatīvāk un jaudīgāk  būs iespēja savstarpēji sadarboties attīstot arī savas personības un profesionālās individuālās šķautnes.

Circles

Mūsu vērtības

Kvalitāte

Augsta līmeņa profesionalitāte it visā ko darām.

Attīstība

Pilnveidošanās un atbalsts izaugsmes ceļā.

Elastība

Pielāgota pieeja, orģināli risinājumi.

Degsme

Mirdzums acīs par to ko darām.

Cieņa

Cieņpilna sadarbība un sadarbības veicināšana.

Mūsu misija

Black+color icon logo_edited_edited.jpg

Būt vidutājam starp darba devēju un darbinieku, nodrošinot ilgtspējīgus, kvalitatīvus un individuāli pielāgotus personāla vadības pakalpojumus ar rezultātu - produktīva darba vide, augsta cilvēkresursu efektivitāte un sasniegti biznesa mērķi mūsu klientiem.

bottom of page